CENTRUM KRÓTKA | Wieliszew, ul. Krótka 1B »
Rezerwacja   |   tel. 502 262 342   | f

O Nas

Centrum Krótka ma przyjemność zaoferować Państwu możliwość przygotowania wszelkiego rodzaju spotkań szkoleniowych, spotowych, konferencji i imprez okolicznościowych, m.in. urodzin, imienin, chrzcin, konsolacji. Oferta dotyczy wynajmu sali i zaplecza socjalnego dla maksymalnie 49 osób.

Wynajmując salę Sami stajecie się organizatorem wydarzenia, co jest tańszą alternatywą w stosunku do wynajmu kompleksowego. Oczywiście dla osób ceniących czas i komfort zapewniamy pełną obsługę i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie z Państwa strony.

Naszym klientom udostępniamy: nowoczesną przestronną salę z aneksem kuchennym, szatnię, oddzielne łazienki Pan i Pani, nowatorskie rozwiązanie ustawiania stołów (trójkąty, koła, trapezy), wygodne tapicerowane krzesła. Do dyspozycji jest parking dla samochodów osobowych z zestawem mebli ogrodowych (możliwość ochrony). Ponadto możliwość udostęnienia rzutnika FullHd 3D z ekranem projekcyjnym, profesjonalnego systemu audio i mega nowoczesnego oświetlenia imprezowego (zmiana kolorów wewnątrz pomieszczenia, podświetlane ściany, kula, lasery, emitowanie napisów w 3D, ozon).

Na wyposarzeniu sali: ogrzewanie i klimatyzacja, dwa aneksy kuchenne wyposażone w pełną zastawę stołową i zestaw kawowy dla 49 osób. Piekarniki, mikrofala, zmywarka. Aneks szatniowy.

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas!
Kod z obrazka